CZYSTE NIEBO NAD NOWYM SĄCZEM - Viessmann i INSTALL - Partnerem walki ze smogiem
 
Czy możliwa jest czysta i tania energia w naszych gospodarstwach domowych?
Troska o zdrowie i jakość życia mieszkańców jest główną przyczyną podjęcia przez Zarząd Województwa Małopolskiego tematu wprowadzenia ograniczeń w zakresie paliw dopuszczonych do stosowania w Małopolsce. Z uwagi na jednoznaczny wydźwięk konsultacji społecznej, w której 90% wniosków stanowiły postulaty o wprowadzenie całkowitego zakazu stosowania paliw stałych, Zarząd Województwa Małopolskiego podjął decyzję o poparciu projektu uchwały zgodnego z oczekiwaniami mieszkańców. Uwzględnione zostały więc postulaty wprowadzenia w okresie przejściowym aż do całkowitego zakazu stosowania paliw stałych w celu ogrzewania budynków, przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz w kominkach.
 
Czym wobec tego ogrzewać?
Często główną przyczyną wysokich rachunków z jakimi borykają się mieszkańcy, a także braku komfortu cieplnego są przestarzałe systemy grzewcze. Ich działanie oparte jest na technice i materiałach, których efektywność nie przynosi oczekiwanych efektów ekologicznych oraz ekonomicznych, nie mówiąc już o bezpieczeństwie i komforcie. W tym wypadku inwestycja w modernizację kotłowni, poprzez zastosowanie innowacyjnych urządzeń grzewczych, wydaje się jedynym rozsądnym rozwiązaniem. Najłatwiejszym sposobem modernizacji źródła ciepła będzie zastosowanie kotła gazowego, a największe oszczędności na kosztach ogrzewania uzyskamy jeśli będzie to kocioł kondensacyjny. W modernizowanym domu idealnym rozwiązaniem może być kocioł kondensacyjny wiszący, a w przypadku braku miejsca można zastosować kocioł stojący lub wiszący z zabudowanym zbiornikiem ciepłej wody użytkowej (c.w.u.).
 
W ramach akcji "CZYSTE NIEBO NAD NOWYM SĄCZEM" przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną dla mieszkańców Nowego Sącza.
Zadzwoń na naszą infolinię lub skontaktuj się mailowo, a nasi specjaliści udzielą pełnej informacji o programie.
Infolinia (18) 443-97-27
mail: info@saczbezsmogu.pl
 
INSTALL jako parter programu:

Tradycje firmy sięgają 1977r, kiedy to powstała jako jednoosobowy zakład usługowy świadczący usługi w zakresie wod -kan. c.o. i gazu. Poprzez mozolną i ciężka pracę, a przede wszystkim uczciwość i wysoki standard wykonywanych usług, firma nasza stała się jedną z najbardziej szanowanych i docenianych w obrębie małopolski. W obecnych czasach posiadamy wysoko wykwalifikowany personel wykonawczy oraz handlowy, ogromną bazę profesjonalnych sprzętów budowlanych i montażowych, dział projektowy, a także hurtownię materiałów instalacyjnych wraz z wieloma przedstawicielstwami markowych firm produkcyjnych, systemów grzewczych i sanitarnych o najwyższej jakości. Poprzez szeroki zakres świadczonych przez nas usług, atrakcyjność cenową i wysoki profesjonalizm zyskaliśmy wysokie uznanie wśród odbiorców, nie tylko w zakresie usług, ale również bogatej oferty handlowej, jako prekursorzy najnowszych systemów i rozwiązań w zakresie techniki grzewczej i nie tylko! Gorąco zapraszamy do współpracy i zapewniamy najwyższą jakość zarówno wykonywanych usług, jak i materiałów oferowanych przez nas.

INSTALL od początku swej działalności, wspiera efektywne źródła energii, oraz troszczy się o ochronę środowiska poprzez wspiranie "ekologicznych" akcji oraz promowanie rozwiązań systemowych w tym zakresie.

Program "CZYSTE NIEBO NAD NOWYM SĄCZEM" powstał z inicjatywy firm Viessmann i INSTALL w oparciu o poprawę powietrza w naszym mieście.

 
Dlaczego Viessmann?
 
Dlaczego skorzystać z dotacji?:
- otrzymasz zwrot finansowy z dotacji do wymiany ogrzewania kosztów kwalifikowanych
- otrzymasz nowoczesne urządzenie grzewcze i niższe rachunki za ogrzewanie
- bądź gotów przed całkowitym zakazem paleniem węgla w Nowym Sączu
- nie będziesz odpowiedzialny za SMOG w Nowym Sączu
 
Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?
- oferujemy Państwu sprawdzoną na świecie technologię,
- dedykujemy Państwu autoryzowango Partnera Handlowego Viessmann w Nowym Sączu
- monitorujemy ich prace i dobór optymalnych dla Państwa urządzeń
- jesteśmy na rynku polskim ponad 20 lat - nie tylko na czas trwania akcji
- oferujemy Państwu zaplecze techniczne - 24 godzinny Serwis fabryczny
 
 
Home | Informacje | Dofinansowanie kotłowni grzewczych | Usługi | Partnerzy | Kontakt
Realizacja: Verakom
Copyright © INSTALL Nowy Sącz "CZYSTE NIEBO NAD NOWYM SĄCZEM"